Atakumda Günlük Daire

Her şehirde büyük hastane veya sizin veya yakınınızın sağlık sorununa cevap verebilecek hastane kliniği bulunmaya bilmektedir. Bu durumlarda en yakın şehirlere sev edilen hastaların yakınları da gitmek durumunda kalmakta ve onların konaklama alanına ihtiyaç duymaları gün yüzüne çıkmaktadır. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında hasta yakınlarının otel odalarında kalarak hem rahatsız hem de sağlık için elverişli bir ortama sahip olmamaları yönleri ile Samsun günlük ev seçeneklerini gözden geçirmesi gerekmektedir. Rahatlık ve maliyet kriterleri dikkate alındığında da sonuç açık olmaktadır.

Tercih edilecek konaklama alanının; gerektiğinde birden fazla kişi sayısına uygun, yeme içme konusunda az maliyetli, kalınacak alanın temiz ve konforlu olması, temel ihtiyaçlara cevap oluşturacak hizmetleri sunabilmesi gibi özelliklere sahip olması gerekmektedir. Ne yazık ki bu özellikler genellikle Samsun günlük kiralık daire seçeneklerinde mevcut olmaktadır. Bilmediğiniz şehirlere gitmiş olmanız bir sürü para ödeyerek işkence gibi zaman dilimi geçirmeniz anlamına gelmemesi gerekmektedir. Sizin için özenle hazırlanmış günlük daireler son derece konforlu dizayn edilmektedir.

Merkezi olarak canlı bölgeler yakın olan, alış veriş merkezlerine kısa mesafede bulunan, acil durumlarda gerekli olan hav alanı, otogar, taksi ve benzeri işletmelere Samsun günlük ev seçenekleri yakın mesafede bulunmaktadır. Rahatlığı, maliyet düşüklüğü, geniş ve huzurlu alana sahip olması, temiz ve sağlık açısından uygun özellikler çerçevesinde hazırlanması gibi özellikleri ile avantajlı olmaktadır


ÖZELLİKLER

Whatsapp Rezervasyon

Ücretsiz İnternet (Wİ-Fİ)
24 saat sıcak su
Klima
Kombi
Plazma TV
Full Uydu Yayınları
Saç Kurutma Makinesi
Tek Kullanımlık Şampuan
Tek Kullanımlık Sabun
Havlu Takımı
Yedek Havlu – Nevresim
Kişisel Bakım Ürünleri
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Set Üstü Fırın
Ütü ve Ütü Masası
Yemek Takımı
Tüm Mutfak Gereçleri
Kahve-Çay ve Şeker
Su Isıtıcısı (Kettle)
Elektrik Süpürgesi
Tüm Temizlik Malzemeleri